O nas

Home Trade to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem działająca zarówno w Polsce jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Oferujemy szeroki zakres usług, dostarczamy i montujemy urządzenia klimatyzacyjne, wykonujemy wentylacje, instalacje sanitarne, instalacje centralnego ogrzewania. Dodatkowo montaż tras kablowych i układanie kabli elektrycznych. Ponadto oferujemy kompleksowe wykończenie wnętrz biur, lokali usługowych oraz projektów dla klientów indywidualnych. Zakres usług obejmuje także doradztwo w doborze odpowiednich materiałów i urządzeń.

Wieloletnie doświadczenie

Nasze usługi są na wysokim poziomie. Cechuje nas rzetelność, terminowość i niezawodność. Posiadamy rozległą wiedzę jako firma oferująca pełen zakres usług, jesteśmy gotowi na każde wyzwania i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. W okresie naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów wykonując instalacje klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji w różnych lokalizacjach w całej Europie. Używamy urządzeń światowych producentów. Profesjonalizm naszych usług doceniają klienci z całej Europy, między innymi ENGIE AXIMA, TAPE A L'OEIL, ELEC INDUS, IDEX ENERGIES, LIDL, INTERMARCHE, ORSAY, NEW YORKER, GUESS, ADIDAS, BRICE, CAMAIEU, ADIENT.

W ramach serwisu zapewniamy wymagane przez regulujące to przepisy lub wymogi gwarancyjne okresowe przeglądy, konserwację i konieczne naprawy. Dysponując zapleczem logistycznym oraz francuską filią firmy możemy w razie takiej potrzeby szybko dotrzeć nawet do odległych miejsc zapewniając pomoc w przypadku awarii. Zgodnie z wymogami poświadczamy wykonanie prac wypełniając i przekazując klientowi stosowną dokumentację z wykonanych czynności.

Posiadamy certyfikaty autoryzacyjne znanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. W ramach posiadanych uprawnień F-GAZ kategorii 1 bez ograniczeń jesteśmy upoważnieni do montażu i demontażu wszystkich układów zawierających czynniki chłodnicze oraz ich konserwacji i naprawy. 

Skontaktuj się z nami

Telefon

+48 517 603 758
+33 6 42 80 78 37

E-mail

biuro@hometrade.com.pl
hometradefrance@gmail.com